• نهمین سمپوزیوم بین المللی مخابرات آذر ماه سال جاری برگزار می شود

    کد: 25817
    تاریخ: ۱۳۹۷/۰۹/۱۸
    منبع خبر: روابط عمومی
    تعداد بازدید: 49
    نهمین سمپوزیوم بین المللی مخابرات ( IST2018) از تاریخ 26 لغایت 28 آذرماه 1397 در محل پژوهشگاه برگزار می گردد

      

     

         نهمین سمپوزیوم بین المللی مخابرات ( IST2018) از تاریخ 26 لغایت 28 آذرماه 1397 در محل پژوهشگاه برگزار می گردد. این سمپوزیوم دوسالانه، با هدف ارائه آخرین دستاوردهای پژوهشی ،  بنیادی و کاربردی و همچنین تبادل نظر علمی متخصصان و صاحب نظران و علاقمندان به توسعه مخابرات و فناوری اطلاعات در سطح ملی و بین المللی برگزار می شود.

       چهار کمیته ی علمی، بین الملل، سیاستگذاری و اجرایی شامل  اعضای هیات علمی پژوهشگاه ، دانشگاه ها، سازمان های تابعه و دانشگاه های خارج از کشور مسئولیت اجرای این سمپوزیوم را عهده دار هستند و فعالیت های ارسال فراخوان دعوت به ارائه مقاله،  پیشنهاد ارائه کارگاه ، شرکت در نمایشگاه جانبی سمپوزیوم برای شرکتها  سازمان ها  دانشگاه ها و برنامه ریزی برای برگزاری رویداد چالش نوآوری با ورود شرکتهای استار تاپ را انجام می دهند.

     مهمترین محورهای این سمپوزیوم عبارت از بیگ دیتا،  5، امنیت اطلاعات، اینترنت اشیاء، رایانش ابری، بلاک چین، اقتصاد ICT ،مدیریت شبکه، سیستم های شبکه، ارتباطات نوری، ارتباطات کوانتومی، ارتباطات ماهواره، شبکه های بی سیم، رگولاتوری و استراتژی توسعه شبکه می باشد.

    گفتنی است در طی برگزاری دو روزه ی این سمپوزیوم،  نمایشگاه جانبی با حضور شرکتهای ICTو شرکت های نوپا (استارتاپ ها) برگزار می گردد.

    نظر به اهمیت نقش فناوری اطلاعات و ارتباطات در توسعه اقتصادی کشور، اقتصاد دیجیتالی از محورهای اصلی این سمپوزیوم در نظر گرفته شده است بنابراین با توجه به جایگاه موثر سازمان نظام صنفی رایانه ای از کلیه همکاران محترم دعوت می شود تا مقالات یا پیشنهادات ارائه کارگاه، معرفی سخنران کلیدی و یا درخواست حضور در نمایشگاه خود را به دبیرخانه سازمان ارسال فرمایند.

     

    تلفن تماس : 08632219530

     

    ایمیل : nsr.markazi1385@gmail.com

     

    نام:
    پست الکترونیک:
    شرح نظر:
     
کلیه حقوق متعلق به سازمان نظام صنفی رایانه ای استان مرکزی می باشد.
مجری: پورتال سامان