• آغاز همکاری سامانه تخفیفات و سازمان نصر استان مرکزی

    کد: 25752
    تاریخ: ۱۳۹۷/۰۹/۱۱
    منبع خبر: روابط عمومی
    تعداد بازدید: 225
    آغاز همکاری سامانه تخفیفات و سازمان نصر استان مرکزی

        به گزارش روابط عمومی سازمان نظام صنفی رایانه ای استان مرکزی، حسب مذاکرات و جلسات هیأت مدیره در راستای ایجاد خدمات رفاهی برای اعضای محترم، همکاری سازمان نصر استان مرکزی و سامانه الکترونیکی تخفیفات آغاز شد. اعضای محترم و کلیه کارکنانشان می توانند کارت تخفیف خود را دریافت و از لیست قدرتمند فروشگاه ها و مراکز طرف قرارداد با سامانه الکترونیکی تخفیفات استفاده نمایند.

    تخفیفات بنیان‌گذار کارت‌های تخفیف در ایران، اولین ارائه دهنده کارت تخفیف "رایگان" در ایران و اولین کارت تخفیف دیجیتال online در دنیا می باشد.

    تخفیفات کارت ، اولین کارت تخفیف ایران است که در سال ۱۳۸۳ با هدف کاهش مخارج خانوار، افزایش راندمان فروش بازار، اشتغال‌زایی و حمایت از کار و تولید ایرانی، طراحی و راه‌اندازی گردید.این طرح در سال ۱۳۹۵ فعالیت خود را در کلان‌شهر اراک آغاز نمود و در حال حاضر دفتر نمایندگی اراک، بعنوان رتبه یک کشوری در این سامانه مطرح می‌باشد. این سامانه بی‌نیاز از دریافت حق عضویت از مشتریان و فروشندگان می‌باشد.

    ♦      تخفیفات کارت (کارت تخفیف سامانه تخفیفات) بصورت کاملا رایگان صادر گردیده و مشتریان این سامانه هیچ‌گاه مبلغی بیش از بهای کالا و خدمات دریافت شده پرداخت نمی‌کنند.

    تخفیفات کارت موقت (هدیه) ، به طور معمول با اعتبار یک ماهه در اختیار عموم مردم قرار می‌گیرد که بنابر مذاکرات و جلسات فی‌مابین سامانه الکترونیکی تخفیفات و هیئت رئیسه محترم سازمان نظام صنفی رایانه‌ای استان مرکزی، مقرر گردید که مدت اعتبار کارت موقت (هدیه) ، بصورت ویژه تا ۳ ماه افزایش یافته و در اختیار اعضای محترم این سازمان قرار گیرد. این فرصت ویژه تکرار نخواهد شد.

    اعضای محترم در صورت رضایت‌مندی از تخفیفات ارائه شده و تمایل به دریافت تخفیفات کارت دائم (عضویت رسمی در سامانه) کافیست یکبار برای همیشه، همانند عموم مردم، بخشی از تخفیف دریافت شده به واسطه سامانه را ، به سامانه بازگردانند.

         نکات :

    نکته ۱: کارت تخفیف به هیچ عنوان فروشی نبوده و وجهی که تنها یکبار برای همیشه، جهت عضویت دائم به شرکت بازمی‌گردد، از محل تخفیف‌های ایجاد شده (سهم تخفیف متعلق به سامانه) می‌باشد.

    نکته ۲: عملیات فوق یکبار برای همیشه انجام شده و پس از عضویت، هیچگونه شارژ، ماهیانه، سالیانه و یا هرگونه مبلغ دیگری از اعضا دریافت نخواهد شد.

    نکته ۳: در حفظ و نگهداری فاکتورهای خود کوشا باشید. جهت دائمی کردن کارت تخفیف، ارائه فاکتورهای خرید الزامیست!

    نکته ۴: فروشگاه‌های طرف قرارداد این سامانه، طبق نظرسنجی از افرادی که به عضویت دائم سامانه درآمده‌اند انتخاب می‌شوند. کاربرانی که به عضویت دائم درمی‌آیند، می‌توانند مشخصات فروشگاه‌های مدنظر خود را به کمیسیون فروشگاهی ارائه داده تا پس از بررسی‌های لازم و دارا بودن معیارهای مورد نظر بازرسی و پشتیبانی سامانه الکترونیکی تخفیفات، به لیست فروشگاه‌های طرف قرارداد افزوده شوند.
      

    ***حتما توجه فرمایید : 

     

    ۱- لیست مراکز طرف قرارداد دائما در حال رشد و تغییر می‌باشد. بنابراین جهت مشاهده آخرین وضعیت مراکز طرف قرارداد حتما در کانال تلگرام و صفحه اینستاگرام عضو شوید تا از آخرین تغییرات مطلع شوید.

    ۲- شما هیچ محدودیتی در میزان خرید، مبلغ خرید و دفعات مراجعه به مراکز طرف قرارداد جهت دریافت کالا و خدمات مورد نیاز خود، نخواهید داشت. تنها محدودیت موجود، "مدت اعتبار" کارت‌های موقت (هدیه) می‌باشد. پایان اعتبار : ۳۰ بهمن ۹۷

    ۳- داشتن کارت تخفیف به معنای چشم و گوش بسته خرید کردن نیست، لذا قبل از خرید از فروشگاه‌های طرف قرارداد، نسبت به واقعی بودن قیمتها و کیفیت اجناس و اتیکت‌دار بودن آنها دقت فرمایید.

    ۴- تخفیفات توافق شده با مراکز طرف قرارداد،‌ از قیمت اعلامی/اتیکت بوده و امکان چانه‌زنی و دریافت تخفیف مضاف بر درصد تخفیف تعیین شده ممکن نیست. توجه داشته باشید که نهایت تخفیف ممکن، از قبل، توسط کارشناسان دریافت شده است.

    ۵- در صورت مشاهده کالای بدون اتیکت، عدم مشاهده نرخ‌نامه و یا نا‌متعارف بودن قیمت‌ها در مراکز طرف قرارداد، از هرگونه صحبت با فروشنده پرهیز نموده و مراتب را به واحد بازرسی و پشتیبانی و یا شماره تماس 08632231441-09195647825 گزارش نمایید.

    ۶- حتما قبل از صدور فاکتور کارت تخفیف خود را به فروشنده ارائه دهید تا از تخفیفات بهره‌مند شوید.

    ۷- حتما فاکتورهای خرید خود را نگهداری فرمایید. صدور کارت تخفیف دائم، بدون ارائه فاکتور، امکان‌پذیر نمی‌باشد!

    ۸- کارت تحفیف کاملا رایگان و فقط با دریافت هزینه چاپ صادر گردیده و به جز جهت دریافت تحفیف ارزش دیگری ندارد.

     

    برای اطلاعات بیشتر جهت عضویت و دریافت کارت دائم، مشاهده آخرین وضعیت فروشگاه‌های سامانه و یا عضویت در بخش فروشگاهی، از طریق کانالهای ارتباطی زیر اقدام فرمایید.

    اعضای محترم سازمان ضمن همراه داشتن کارت ملی و یک قطعه عکس پرسنلی 4*3 (جهت اسکن) می‌توانند با "هماهنگی قبلی" از طریق تماس تلفنی به دفتر نمایندگی مراجعه کرده و کارت تخفیف مخصوص خود را دریافت نمایند.

    آدرس : خیابان ۲۲ بهمن - روبروی خیابان مخابرات - کوچه حاج رئیس - ساختمان صدف - طبقه اول - واحد چهار، شماره تماس : 08632231441

    ارتباط مستقیم با کارشناس ارشد (شاکری) : 09195647825

    کانال ویژه سازمان نصر : araktakhfifat_nasr@

    نام:
    پست الکترونیک:
    شرح نظر:
     
کلیه حقوق متعلق به سازمان نظام صنفی رایانه ای استان مرکزی می باشد.
مجری: پورتال سامان