• نمایشگاه بین المللی مگا پروژه روسیه-کراسنودار

    کد: 24375
    تاریخ: ۱۳۹۷/۰۲/۲۳
    منبع خبر: روابط عمومی
    تعداد بازدید: 115
    نمایشگاه بین المللی مگا پروژه روسیه-کراسنودار از تاریخ 27 الی 29 تیرماه 97 با حضور کشور های علاقمند از اقصی نقاط جهان و منطقه برگزار می گردد.

          بدین وسیله به اطلاع کلیه همکاران محترم می رساند نمایشگاه بین المللی مگا پروژه روسیه-کراسنودار در محل نمایشگاه های بین المللی کراسنودار به نام مجتمع نمایشگاهی اکسپوگراد-یوگ در فضایی بالغ بر 4000 متر مربع از تاریخ 27 الی 29 تیرماه 97 با حضور کشورهای علاقمند از اقصی نقاط جهان و منطقه برگزار می گردد.

     

         همانگونه که اطلاع دارید، سرزمین کراسنودار در غربی ترین بخش از ناحیه فدرالی قرار دراد. شهر کراسنودار در جنوب روسیه در جدول رده بندی شهرهای بزرگ کشور در سال 2015 میلادی از لحاظ مخارج و کیفیت زندگی برای شهروندان در رتبه نخست قرار دارد. منطقه کراسنودار یکی از جذاب ترین مناطق سرمایه گذاری در روسیه بشمار می رود. با توجه به سیاست های حمایتی روسیه از بخش تولید و برنامه ریزی به منظور گرفتن سهم بیشتر از بازار ایران، تجار و بازرگانان ایرانی با حضور در این نمایشگاه می توانند با توجه به ظرفیت و پتانسیل های موجود در نمایشگاه، شرکای تجاری خود را ازبین تجار خطه کراسنودار، قفقاز جنوبی و شمالی انتخاب نمایند..

    از کلیه علاقمندان به حضور در این نمایشگاه تقاضا می شود تا درخواست خود را به صورت مکتوب تا پایان وقت اداری روز شنبه مورخ 97/02/29 به دبیر خانه سازمان نصر مرکزی ارسال نمایند.

    تلفکس : 08632219530

    ایمیل : nsr.markazi1385@gmail.com

    نام:
    پست الکترونیک:
    شرح نظر:
     
کلیه حقوق متعلق به سازمان نظام صنفی رایانه ای استان مرکزی می باشد.
مجری: پورتال سامان